Technik naprawia tablet w serwisie LAPART.

wymiana gniazd

Najpopularniejszą usterką w tabletach jest uszkodzenie gniazd zasilania i USB. Wymiana gniazda zasilania w naszym serwisie zazwyczaj nie przekracza jednego dnia roboczego. Usterka ta zdarza się tak często, że przez cały czas mamy w magazynie kilkaset gniazd zasilania, USB i audio do większości modeli tabletów występujących na rynku.

wymiana gniazda w tablecie

wymiana wyświetlacza

Wymieniamy wyświetlacze LCD i ekrany dotykowe (szybki, digitizery), które często uszkadzają się podczas upadku tabletu lub niewłaściwego korzystania. Tego typu naprawy tabletów wykonujemy głównie w terminie do 3 dni roboczych. Naprawa nie ma żadnego wpływu na znajdujące się na tablecie dane oraz zainstalowane aplikacje.

wymiana dotyku w tablecie

naprawa po zalaniu

Serwisujemy tablety, które uległy zalaniu lub zawilgoceniu dając gwarancję na wykonaną usługę. Możemy pochwalić się naprawą całkowicie zamoczonych tabletów. Jeśli chcesz naprawić swój tablet po zalaniu przynieś go do nas niezwłocznie – czas, jaki upłynął od zalania ma tu ogromne znaczenie i może decydować o powodzeniu naprawy, oraz kosztach.

czyszczenie tableta po zalaniu

oprogramowanie

Często zdarza się tak, że oprogramowanie w naszym tablecie nie działa poprawnie, zawiesza się, lub nie pozwala na poprawne uruchomienie urządzenia. Jeśli Twój tablet sprawia takie problemy to zapraszamy do naszego serwisu. Większość problemów z oprogramowaniem tabletów rozwiązujemy w ciągu jednego dnia.

instalacja oprogramowania w tablecie

baterie

Czas działania tabletu na zasilaniu bateryjnym ma kluczowe znaczenie. Tablety to urządzenia mobilne, więc by zachowały swoją mobilność bateria powinna być maksymalnie sprawna i wydajna. Jeśli masz wątpliwości, co do sprawności swojej baterii, lub tablet na zasilaniu bateryjnym działa krócej niż w dniu, w którym go kupiłeś to przyjdź do nas, a my się tym zajmiemy.

regeneracja baterii w tablecie

zasilacze

Większość urządzeń mobilnych posiada podobnie wyglądające ładowarki, jednak nie wszystkie są ze sobą zamienne. Często zdarza się, że jesteśmy zmuszeni do wymiany oryginalnej ładowarki z powodu uszkodzenia lub używamy innej jaką akurat mamy pod ręką. Niestety takie praktyki często prowadzą do uszkodzeń, lub zmniejszenia czasu pracy na baterii.

zasilacze do tabletów